Güvenli Alışveriş

Sahin Sucuklari sahin724.com Güvenli Alisveris Sunar

Sahin Sucuklari sahin724.com Internet magazasinda güvenli alisverisi saglayan teknolojiler kullanilmaktadir.

Kisisel Bilgilerinizin Gizliligi
Sahin Sucuklari sahin724.com Internet magazasinda, üyelik taahhütnamemizde belirtildigi gibi kisisel bilgileriniz gizlidir ve 3.sahislarla paylasilmaz. Üye olurken ilettiginiz bilgilerin tamami güvenlik duvari korumasi altinda saklanmaktadir. Kart bilgileriniz ise sistemlerimizde kesinlikle tutulmaz.

2048 bit Genisletilmis Sifreleme Teknolojisi


Siparisinizi tamamlarken girdiginiz kredi karti bilgileri 2048 bitlik EV (Extended Validation) adi verilen genisletilmis dogrulamaya sahip SSL teknolojisi ile sifrelenerek gönderilir. Bu teknoloji sadece yüksek güvenlik testlerinden geçebilen firmalarin kullanimina açilir.

3D Güvenlik Sistemi


Internet magazamizdaki diger bir güvenlik seçenegi ise 3D Secure olarak adlandirilan Üç Boyutlu Güvenlik sistemidir. Kredi karti ödeme altyapilarini saglayan Visa ve Mastercard sirketleri tarafindan kabul görmüs 3D Güvenlik sistemini seçtiginiz takdirde, kredi kartini veren bankanin güvenli dogrulama ekranina yönlendirileceksiniz. Açilan bu ekranda kart sahibi olarak size sorulacak dogrulama sifresini girmeniz gereklidir.

Ödeme Seçenekleri


Sahin Sucuklari sahin724.com Internet magazasinda sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden birini tercih edip ödemenizi güvenli olarak gerçeklestirebilirsiniz.

Havale veya EFT ile Ödeme
Havale veya EFT ile ödemeyi tercih ederseniz ödeme ekranindaki "Siparisi Tamamla" butonuna tikladiginizda gelen sayfada çikan siparis numarasini havale/EFT islemlerindeki açiklama kismina yazmaniz gerekmektedir. Gönderdiginiz tutar en geç ertesi isgününe kadar kontrol edilerek siparisiniz onaylanir. Müsteri Hizmetleri menüsü altindaki siparislerim bölümünden onay durumunu takip edebilirsiniz.Kredi Karti ile Ödeme


Siparisinizi dilediginiz kredi kartiyla tek çekim olarak veya anlasmali kredi kartlari ile pesin fiyatina vadesiz olarak taksitle ödeyebilirsiniz.