Şahin 724 Lezzet Yolculuğu - Yorum ve Memnuniyet


Teslim ettiğimiz 1 Milyon'dan fazla siparişte ürünlerin hazırlanmasından, teslimatına kadar tüm süreçte tek amacımız müşterilerimizin 100% memnuniyetini sağlamak.

Üretimden,paketlemeye,kargodan teslimata kadar tüm aşamaları profesyonel ekibimizle detaylı olarak takip ediyoruz.Fabrika çıkışlı en taze ürünleri özenle hazırlıyor, paketlemeleri vakumlu, özel soğuk muhafazalı en hassas şekilde zarar görmeden teslime hazır hale getiriyoruz. Şahin 724'den verdiğiniz her sipariş sizi şarşıtmaya odaklanarak hazırlanır. Her zaman incecik dilimlenmiş pastırmalarımız, geleneksel lezzetimiz sucuklarımız, geleneksel kavurma ve diğer tüm ürünlerimiz geleneksel bir lezzet şölenini kahvaltılarınıza, sofralarınıza taşıyoruz. Size ulaşan paketler bazen de sürpriz hediyeler ile sizi şaşırtır.

Şahin 724 Çıkabilecek en ufak sorunda tüm sorumluluğu alıyor, müşterimizin isteği üzerine para iadesi ya da yeniden gönderim gerçekleştirerek müşterilerimizi 100% memnun ediyoruz.


Mükemmel Paketleme ve Hızlı Teslimat
Sn. Yetkili öncelikle bildirimim sonrası hızlı geri dönüşünüz için firmanıza ve müşteri temsilcinize teşekkür ediyorum. Sorunun hızlı bir şekilde telafi edilmesi hususunda göstermiş olduğunuz nezaket için ayrıca teşekkür ediyorum. Sonraki siparişlerimde de Şahin Sucukları markasına yakışır Kalitede ve Güvende ürünlerimi bekliyor olacağım.
H.E.Çalışkan


Beklentinin Üzerinde
2075330XXX no’lu siparişimin hızlı bir şekilde gönderilmesini sağladığınız için teşekkür ederim. Ayrıca hazırlanan kolinin çok güzel olduğunu da belirtmeliyim. Çalışmalarınızda başarılar diliyor ve sahip olduğunuz kalite’nin bu şekilde devam etmesini diliyorum. İyi çalışmalar,
D. U. UĞURLU - Eczacıbaşı


Pastırmalar Harika
Merhaba,
Vermiş olduğum siparişimi aldım, paketleme işlemine verdiğiniz önemden dolayı teşekkür etmek istedim. Pastırmalar harika, en az Kayseri'ye her ziyaretimde aldıklarım kadar lezzetli. Alışveriş sırasında endişe etmiştim fakat gelen ürünleri beklentilerimin üzerindeydi. iyi günler.
osmanp*la****@mynet.com


Kaliteniz için teşekkürler
Sitenizden gerçekleştirdiğim alışverişin kalitesi için tüm ekibinize teşekkür ederim.
O. KALE


Paketleme Mükemmel, Lezzet Şaşırtıyor
Sitenizden gerçekleştirdiğim alışverişin kalitesi için tüm ekibinize teşekkür ederim.
O. KALE


En İyi Pastırma ve Sucuk
Sayın Şahin sucuk ailesi sizlerden Ramazan ayı içerisinde siparişle pastırma sucuk ve kavurma getirttim çok memnun oldum çok memnun kaldım gerçekten çocukluğumuzdan beri yediğimiz en iyi pastırma ve sucuk idi. Bu konuda Başarılarınızın devamını diliyorum sizin gibi firmaların ülkemizin yüz akı olması için Herkese kendi adımıza reklamınızı yapmaya da devam ediyoruz Başarılarınızın devamını diliyorum teşekkür ediyorum.
Yücel Ç. ve Ailesi


Koşulsuz Garanti, Süper Firma
Koşuluz, süresiz iptal ve iade garantisi gerçekten de uygulanıyor. Kargo teslimatı sırasında evde bulunmamama rağmen iade ettiğim ürünler hiç bir şikayet vb kaydı oluşturmadan yenisi ile değiştirildi. Çok kaliteli bir firma.
Ömer Faruk Gö****


Yılların Markası, Kalite Üst Düzey
Siparişim sonrasında paketleme beni şaşırttı. Sucuk lezzetine marketlerden alışığız ancak pastırmalar efsane, gerçekten incecik dilimlenmişler. Teşekkürler Şahin 724.
Tanku Gul**n*


Helal Olsun!
Özellikle belirttiğim teslim tarihine göre gelen siparişim yanında sitede belirtilen hediyelerle geldi. İçinden çıkan garanti belgesine çok şaşırdım. Adamlar garanti belgesi koymuşlar helal olsun. Tadı damağımızda kaldı.
Betül Kahra**n


İşi Biliyorlar
Kayseri'den gelen ürünlerin paketi inanılmaz. 3. kez sipariş verdim bir marka standarlarını bu kadar koruyabilir. Ne lezzet, ne paketleme, ne de ürünlerde bir eksiklik olmadı. Teşekkürler.
Yasin Ata**y


Sorunsuz İade
Verdiğim sipariş kargo gecikmesi sebebi ile ürünlerin bir kısmı bozulmuştu, şikayetimi iletir iletmez aynı paket 2 gün sonra tarafıma ulaştı. Şikayetimde hiç bir ikna edici tavırla karşılaşmadım doğrudan yenisi ile değiştirdikleri için teşekkürler.
Öznur Tut*u