Kolay Alışveriş

Kolay Alışveriş

sahin724.com İnternet mağazasında alışveriş yapabilmeniz için bir kereye mahsus olmak üzere üye olmanız gerekiyor. Çok kısa süren bu işlem sonucunda kazançlarınız şunlar olacak:

Adres ve iletişim bilgilerinizi kaydedip, alışverişlerinizi daha hızlı tamamlayarak zaman kazanırsınız.
Yardım hizmetimizden yararlanıp, müşteri hizmetlerimizden merak ettiğiniz herhangi bir konuda anında öncelikli olarak destek alabilirsiniz.
Size özel olarak tanımlanmış kampanyalardan ve indirimlerden yararlanırsınız.Aradığınız Tad Burada


Satın Almak İstediğiniz Ürünleri Sepetinize Ekleyin
İncelediğiniz ürünün detay sayfasından veya vitrin sayfalarından ürünü seçip "Sepete Ekle" butonuna tıklayın, ürün alışveriş sepetinize eklenecektir. Alışveriş sepetinize İnternet Mağazamızın herhangi bir sayfasından sağ üstteki Sepetim kısmından ulabilirsiniz.

Tek Sayfada Siparişinizi Güvenli Olarak TamamlayınAlışveriş sepetinizdeki ürünleri Satın Al butonuna tıklayarak güvenli ödeme sayfamıza geçiş yapabilirsiniz. Bu sayfada; siparişinizin özetini görebilir, teslimat ve fatura adreslerinizi girebilir, tercih ettiğiniz kargo firmasını seçebilir ve size sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak siparişinizi tek sayfadan tamamlayabilirsiniz.

E-posta ile Durum BilgilendirmeleriKolay alışveriş deneyiminizin her aşamasında, satın aldığınız ürünlerin adresinize sorunsuz ve zamanında teslim edilmesini sağlayana kadar sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Aşağıdaki durumlar için bizde kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme iletileri gönderilecektir:

Sipariş oluşturduğunuzda,
Siparişiniz kargoya verildiğinde,
Siparişiniz teslim edildiğinde,
Siparişiniz sizin talebiniz üzerine iptal edildiğinde.