İade ve İptal

İade Şartları ve İade Talebi
Koşulsuz ve Süresiz İade

Değerli Tüketicimiz,
Öncelikle ‘www.sahin724.com’utercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.
Satın almış olduğunuz her ürünümüz Şahin 7/24 güvencesinde olup süresiz, koşulsuz iade garanti kapsamındadır.
Ürün paketiniz size ulaştığı andan itibaren gerek bizden, gerek ulaştırmadan , gerekse muhafaza şartlarından kaynaklanan herhangi bir şikâyetiniz yahut geçen süre içerisinde tüketime dair tereddütünüz olur ise; dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Şahin724 ten yapmış olduğunuz her alışverişinizde, talebinize göre ürünlerinizin değişimi yahut ücret iadenizi koşulsuz talep etme hakkınız saklıdır.
Şahin724 te müşteri her zaman haklı, her zaman mutludur.

Ürünlerimizi afiyetle tüketmeniz dileğiyle.
Sağlıklı günler dileriz.


İptal ve Geri Ödeme Koşulları
Koşulsuz, Süresiz İptal

TTK gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak sahin724.com olarak koşulsuz memnuniyet politikamız gereğince tüm müşterilerimizin memnuniyetlerini sağlamak ve sürdürmek amacıyla siparişlerinizi iptal etme hakkı tanıyoruz. İptal edeceğiniz ürünleri teslim aldığını Kargo Şirketi aracılığı ile Karşı ödemeli olarak aşağıdaki Ürün İade adresine gönderebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürün karşılığında ister ürün bedeli kadar para iadesi, ister daha sonra kullanabilmek üzere para-puan, isterseniz de yeni ürün gönderimi yapılacaktır.


Müşteri hizmetleri temsilcilerimizle görüşmek için hafta içi 09:00 – 18:00 saatleri arasında 444 13 71 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz.
Ürün İade Adresi: Oruç Reis Mah. Karpuzatan Cad. No: 89 - Kayseri 724 Şahin Dağıtım Pazarlama Gıda San. Tic. Ltd. Şti.